Cadenshae pusa raseduse ja imetamise ajaks
Rasedus on naise elu üks loomulik osa. Tugevalt ja kindlalt elu kandev ja jätkav ning samal aja õrn ja suurte muutuste aeg.
Raseduse ajal teeb keha läbi suure muutuse, tohutu koormuse saavad ka naise luu-ja lihaskond. Kui rasedus kulgeb kenasti, siis ka beebiootuse ajal tasuks jääda füüsiliselt aktiivseks. See toetab ja tugevdab luu- ja lihaskonda. Vähendab seeläbi rasedusaegseid vaevusi, valmistab keha ette sünnituseks ja sillutab tee kiiremaks sünnitusjärgseks taastumiseks.
Rasedusaegse treenimise eesmärk ei tohiks olla oma füüsilise vormi oluline parandamine ja vastupidavuse suurendamine, vaid olemasoleva hoidmine. Raseduse ajal ei sobi ka treening kaalulangetuse või lihaste kasvatamise eesmärgil. See jäägu pigem ikka sünnitusjärgseks perioodiks. Beebiootuse ajal treenides tuleb kuulata oma keha ja jälgida enesetunnet. Oluline on treeninguga hoida tervist, mitte seda halvendada.
Beebiootuse ajal treenida ja liikuda võivad ka need, kes enne rasedust seda ehk väga ei harrastanud. Liikumise viise ja võimalusi on mitmeid ja ka eelneva treeningkogemuseta saab raseduse ajal rohkem tähelepanu pöörata aktiivsemale eluviisile. Igal juhul on see heategu nii endale kui ka beebile.
Eriti palju tähelepanu hakkavad naised pöörama liikumisele peale sünnitust ja enamasti ühtib see ka ajaga, mil oma last rinnaga toidetakse. On ju kõigil soov võimalikult kiirelt naasta oma raseduseelsesse vormi, kaotada beebiootusega tulnud lisakilod, parandada oma lihaste ja naha vormi, toonust ning saavutada suurem rahuolu iseendaga.
Sünnitusjärgselt on väga suur osa treeningutest seotud värskes õhus liikumisega. Enamasti on nendeks pikad jalutuskäigud vankriga. Beebi une ajal on tihti võimalik ette võtta 2-3 tunnine jalutuskäik, mida noored emad ka väga usinasti kasutavad.
Kuid ikka võib ette tulla olukordi, kus laps “lubatud” aega ei maga, vaid ärkab keset jalutuskäiku ja valjuhäälselt süüa soovib.
Rinnaga toites proovi endale alati panna selga niipalju mugavad riided, et Sa vajadusel last igal hetkel toita saaksid. Mitte imetavad emad varuge lapsele kaasa ka toidupudel.
Cadenshae pusa on ülimalt mugav ja stiilne. Sobib suurepäraselt liikumiseks nii raseduse ajal kui ka sünnitusjärgselt perioodil. Pusa materjal on väga pehme ja veniv. Pikem kehaosa võimaldab pusal kohaneda järjest suureneva kõhuga. Pusa ei sooni ega pigista. Olemas kapuuts pea kaitsmiseks tule ja jaheda eest. Ees tasku käte soojendamiseks või asjade hoidmiseks.
Cadenshae pusa on väga sobilik imetamiseks. Rinna alt jookseb horisonaatlne peenike lukk, mille abil saad pusa lahti teha täpselt nii palju kui vajad. Ei mingit kiht kihi haaval riiete lõua alla kruttimist. Pusaga saad diskreetselt last toita iga kell ja igal pool.
Pusa tuleb hooldada samadel põhimõtetel nagu ka teisi treeningriideid. Nii püsib ta kauem funktsionaalne, terve ja ilus.
- Masinpesu jaheda vee programmiga
- Peske koos sarnast värvi toodetega
- Triikida vaid madala kuumusega.
- Ära pleegita